יריד צבע טרי 2020 במהדורה דיגיטלית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
יריד צבע טרי 2020
יריד צבע טרי 2020

יריד צבע טרי 2020 במהדורה דיגיטלית

יריד צבע טרי 2020

צבע טרי 2020: הכינו את המסכים

השנה יריד "צבע טרי" עובר לפלטפורמה דיגיטלית שתושק ב-28 באוקטובר ותיפתח לקהל ללא תשלום, ואנו גאים לקחת חלק בחוג התומכים של היריד גם השנה. בראש ובראשונה, תושק חממת האמנים העצמאיים 2020, 38 אמניות ואמנים בתחילת דרכם שנבחרו על ידי ועדה מקצועית יחשפו את עבודתם, ויציעו אותה למכירה בפלטפורמה המקוונת. לצד חממת האמנים תושק גם חממת העיצוב, בה יוצגו פריטי עיצוב, ריהוט ותאורה, קרמיקה וזכוכית של מיטב המעצבות והמעצבים הישראלים.

שני פרויקטים ותיקים למען הקהילה ממשיכים גם השנה להשתתף ביריד "צבע טרי": האחד הוא פרויקט שותפות בין ג'וינט ישראל לבין המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, שנושא את הכותרת "Don't DIS my ABILITY". השני הוא פרויקט "הגלויה הסודית", שהכנסותיו השנה מיועדות למלגות בבית הספר לאמנויות אריסון בתל אביב.

מהדורת האונליין החדשנית של "צבע טרי 2020" תאפשר לשוחרי האמנות לצפות בכל התכנים בחינם ולרכוש עבודות באופן מקוון. בזכות היתרונות של המערכת הדיגיטלית, יהיה ניתן לצפות בעבודות וידאו וניו-מדיה. כמו כן, נוכל ליהנות משלל תכנים מעשירים, החל מעצות להכנסת אמנות אל המרחב הביתי וכלה במדריך למי שרוצה להתחיל לאסוף אמנות בחסות אוסף יגאל אהובי לאמנות.

יריד "צבע טרי", אירוע אמנות עכשווית ועיצוב המתקיים מדי שנה בתל אביב, זה הוא אירוע האמנות הגדול ביותר בישראל, ומדי שנה מבקרים בו יותר מ-30,000 מבקרים וביניהם אמנים, שוחרי אמנות ואנשי מקצוע מהארץ ומעולם, והשנה, כאמור, הוא צפוי להתקיים במתכונת מאד שונה.

יגאל אהובי הוא תומך ותיק של יריד "צבע טרי" ונותן חסות ליריד מאז היווסדו. בין השנים 2008 עד 2013, נהג אהובי להעניק פרס לאמנים מבטיחים שנבחרו מתוך אלה שהציגו את עבודותיהם בחממת האמנים העצמאיים שביריד. ובשנים לאחר מכן נולדו מגוון פרויקטים אחרים בשיתוף ״צבע טרי״. גם השנה ממשיך אהובי לתמוך ביריד, ובמיוחד בימים אלה, תמיכה כזו מאפשרת את קיומו של "צבע טרי 2020" ומאפשרת ליוצרים בתחילת דרכם פלטפורמה ייחודית והכרחית להמשך קיומם המקצועי. השנה יגאל אהובי גם נתן מספר עצות לאספנים בתחילת דרכם, והעצה הכי חשובה שאנו יכולים לתת- תמכו באמנות הישראלית! כנסו לצבע טרי ותתחדשו ביצירת אמנות או פריט מעצבים ייחודי וגם תעזרו לבסס את התרבות, האמנות והעיצוב בישראל!

הערב האחרון, 2011, נטליה זורבובה

הערב האחרון, 2011, נטליה זורבובה (זוכת פרס האמן המבטיח שנת 2011)

החליפה של עבאס, אלהם רוקני

החליפה של עבאס, אלהם רוקני (זוכת פרס האמן המבטיח שנת 2012)

Read More

גן-העדן האבוד של דרור דאום

סדרת התצלומים של דרור דאום Paradise Lost (גן-העדן האבוד) הוצגה לראשונה ביריד "צבע טרי" אשר התקיים בנמל יפו בשנת 2010. דאום הוא האומן השני שזכה בפרס האומן המבטיח ביריד.

קרא עוד »

2 מחשבות על “יריד צבע טרי 2020 במהדורה דיגיטלית”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירשמו לניוזלטר שלנו